Adsrvrr Hakkında

E-ticaret, mobil, dijital, finansal servisler ve girişimcilik şeklinde dikey alanlarla düzenlemiş olduğu tek gmeşhurk (tematik) konferanslara ek olarak yılda bir kez Adsrvrr Summit isminde Türkiye ve yakın coğrafyanın en etkili internet konferansı düzenleyen Adsrvrr ; yerli ve yabancı binlerce konuk ve yüzlerce mevzuşmacıyı ağırladığı konferanslarıyla adından çokça söz ettiriyor.

2019 yılının Ağustos ayında Mehmet Kutlu tarafınca kurulan Adsrvrr, web alanında Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri inceleyerek çözümleme eden Türkiye’nin önder medya şirketidir. Sektöre yön veren biroldukça profesyonelin gmeşhurk olarak takip edeceği Adsrvrr, güncel yeni web girişimlerinden bu alandaki yatırım haberlerine kadar geniş kapsamlı yazı ve analizlere yer vermektedir.

Adsrvrr yanı sıra küresel arenadaki öteki oyuncularla meydana getirilen işbirliklerinin yerel oyunculara sağlayacağı açılımlar ile Türkiye’deki internet ekosisteminin sağlıklı gelişmesine katkıda bulunmak Adsrvrr'nin hedefleri arasındadır.